Chłodziwo NIEEMULGUJĄCE Jasol Metal Working ACP-2

acp II jasol 30LOlej do obróbki metali skrawaniem
Jasol Metal Working ACP-2

Charakterystyka:

Jasol Metal Working ACP-2 wytwarzany jest na bazie wysokorafinowanego oleju mineralnego oraz pakietu dodatków zawierającego; inhitory korozji metali kolorowych i żelaza, antyutleniacza oraz związków typu EP (Extreme Pressure). Zastosowany pakiet zapewnia znakomite własności smarne, zmniejszenie zużycia ostrza narzędzia skrawającego oraz wysoką jakość powierzchni obrabianego elementu.
Zawarte składniki zapobiegają przyspawaniu metalu i tworzenia się narostów na ostrzu narzędzia skrawającego.
Niska lepkość oleju zmniejsza tarcie i przyspiesza odbieranie ciepła między narzędziem i przedmiotem obrabianym, ułatwia szybie oddzielenie wiórów i opiłków. Olej nie zawiera związków chloru i fosforu.

Zastosowanie:

Jasol Metal Working ACP-2 przeznaczony jest do frezowania obwodowego, rozwiercania stali, stopów miedzi i aluminium, rozwiertakami wieloostrzowymi, do nacinania gwintów w
stopach miedzi oraz do rolkowania , wiórkowania, przeciągania i przepychania.